Okna

Vybrat okna byla velká dřina a oslovili jsme cca 10 dodavatelů. Nejlepší odezvu a komunikaci měli Ryzí Okna a proto jsme si je nakonec i vybrali. Chtěli jsme plastová okna v takovém dřevodekoru, aby nešel rozeznat od pravého dřeva, a právě firma Ryzí okna je jedná z mála, která s takovýmto dřevodekorem pracuje. Ačkoliv jsme měli pár menších problémů během montáže, okamžitě se vše vyřešilo reklamací a náprava byla cca do týdne.

Komunikovali jsme vše s panem Šamánkem, který nám vždy připravil velkou spoustu variant, které jsme si navymýšleli a pomáhal nám najít ekonomická řešení, která by nás samotné nenapadly. Nakonec jsme vybrali Hliníkové HS portály v barvě antracit, v kombinaci s plastovými okny v dekoru Woodec Oak, a dveře do dílny také plastové v barvě antracitu, aby ladily k portálům.

I tady se nám podařila domluvit sleva pro vás, takže když vás bude dřevodekor bavit, a nebo budete mít chuť na hliníkové HS portály, můžeme určitě jedině doporučit. Slevu dostanete i na jiný typ oken, ale rádi samozřejmě doporučujeme jen to, s čím máme zkušenost.

Pro získání slevy prosím kontaktujte pana Libora Šamánka tady:

libor.samanek@ryzi-okna.cz

a řekněte, že máte doporučení od Bydlíme s Ovečkama. Pan Šamánek vám určitě rád vymyslí nějakou pěknou cenu, ale hlavně se vám pořádně pověnuje, což nás moc bavilo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *