Veselka v Obřím dole

Milý ty, pokud jsi dostal odkaz na tuhle super speciální stránku, asi to znamená, že jsi stejně tak super speciální. Tenhle odkaz totiž nedostane jentak někdo. Je to pozvánka na jednu výjimečnou akci, která se děje jen jednou za život a ty ji můžeš zažít s námi. Rádi bychom, abys byl/a speciálním hostem na naší Ovečkovské veselce, která se bude konat už za pár dní.

F-piknik-bouda-foto-doplneni-traga00016

Kdy? 26.11.2022

Kde? Na Boudě v Obřím dole, v Peci pod Sněžkou

Obřad začne ve 12:00, takže když dorazíte na Boudu do 11:00, bude to super.

Kde máme zaparkovat? Parkoviště je přímo pod lanovkou na Sněžku a jsou na něm vyznačená místa pro zákazníky Boudy. Parkování je zdarma. Dále je třeba jít 1,5km pěšky cestou na Sněžku. Pro hosty ubytované na 2 noci bouda zajišťuje zdarma odvoz z parkoviště. Zájemci o odvoz nám to prosím hlaste dopředu, ať se vše s předstihem naplánuje a zorganizuje, ať jsme na místě všichni včas. Svoz je možný i pro ubytované na 1 noc za poplatek 300kč.

Jak to bude s ubytováním? Ubytovaní budeme přímo na Boudě v Obřím dole za 690/os/noc a 490/dítě od 2 let/noc včetně snídaně. Pro hosty, kteří z kapacitních důvodů na boudě ubytováni být nemohou hledáme alternativy v Peci pod Sněžkou.

Co na sebe? Průměrné teploty se v tomto termínu pohybují lehce pod bodem mrazu a často bývá i nasněženo. Jelikož se obřad bude konat venku na louce před boudou, určitě to tedy nepodceňte. Neberte si prosím obleky ani žádné večerní róby, ani my je mít nebudeme. Svatba bude pohodová v horském stylu, takže určitě postačí nějaké slušnější pohodlné kalhoty s košilí či halenkou, nebo nějaké teplé pletené šaty. Hlavně ať je nám teplo a pohodlno. Hostina a zábavný program renomované zážitkové agentury Ovečka už bude probíhat v Boudě, kde nám i zatopí :)

06-winter-wedding-ceremony

Chcete nás obdarovat? Největším darem pro nás bude, když za námi přijedete a strávíte náš velký den s námi. Pokud byste přecejen trvali na hmotném daru, potíže s výběrem vám jistě pomůže vyřešit Němcová nebo Palacký. My už tyto ozkoušené experty využijeme na pomoc s vybavením našeho nového domečku.

Máme si přivézt s sebou něco extra? Bylo by skvělé, kdybyste si na obřad mohli každý k vás přivézt nějaký zvoneček. Pokud jste muzikanti, určitě se nemusíte stydět dovézt si svůj nástroj a přidat se při večerní zábavě k našemu Edu Sheeranovi.

Atmosféru obřadu si prosím užijte naplno s námi hezky „po staru.“ Profesionální fotografka nám vše zdokumentuje, a byla by škoda, kdyby byly fotky plné lidí držících v ruce mobily.

Snimek-obrazovky-2022-10-27-v-111714

To už je snad za nás vše a budeme se těšit na viděnou.

Těšíme se na vás!

Péťa, Vláďa a Míša

Snimek-obrazovky-2022-10-27-v-111116