Stínící technika

Dlouho jsme se rozhodovali, zda zvolit žaluzie nebo rolety. Oslovili jsme asi 10 firem. Některé z nich se nám ani neozvaly zpět, některé nám rovnou napsaly, že se odmítají účastnit našeho „výběrka“, a nakonec jsme zjistili, že valná většina všech žaluziářů má stejného dodavatele komponentů, a vlastně si to sami jen skládají.

Bylo zajímavé si porovnávat cenové nabídky, protože tam, kde firmy daly slevu na produkt zase nastřelili montáž a naopak. Určitě stojí za to si to vše detailně porovnat, protože některé nabídky třeba neobsahují ovládací prvky, aby zprvu okouzlily nízkou cenou, a nakonec se po upřesnění stejně vyšplháte daleko výš.

My jsme si vybrali firmu Zafilux, která patří mladému a velmi šikovnému Lukášovi Zajíčkovi. Opět u nás vyhrála skvělá komunikace a vysvětlení všeho potřebného, kvalita produktu, a cenová nabídka byla nakonec po upřesnění všech detailů nejnižší ze všech, které jsme od oslovených firem obdrželi.

Pokud se tedy chystáte na venkovní žaluzie, určitě můžeme jen doporučit. A i tady platí, že vám heslo Bydlíme s Ovečkama zajistí slevu.

Kontakt: Lukáš Zajíček, zajicek@zafilux.cz, +420 792 754 382

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *